گروه مهندسی نرم افزار پژواک با نزدیک به دو دهه تجربه در زمینه تولید نرم افزارهای مالی و سیستم های حسابداری، اینک دارای یک مجموعه کامل از نرم افزارهای تخصصی متفاوت ویژه مشاغل گوناگون می باشد که از مزایای زیر بهرمند می باشند:
چند ده هزار کاربر در سراسر کشور
بهره گیری از تیم متخصص و مجرب در امر تولید نرم افزار
بهره گیری از تیم کارشناسی زبده جهت ارزیابی و کنترل کیفی محصوالت
بهره گیری از تیم های پشتیبانی مجرب و متخصص در امر ارائه خدمات پس از فروش
مبنا و مهم ترین اصل در طراحی کلیه نرم افزارهای گروه مهندسی پژواک، راحتی و سادگی استفاده از این محصوالت می باشد، بدین معنی که کاربر با هر سطح دانش و بدون نیاز به دانستن حسابداری و یا علم کامپیوتر بتواند به سادگی هر چه تمام تر از نرم افزار استفاده کند. تیم گرافیست شرکت پژواک تمام توان خود را به کار بسته است تا با بهره گیری از اساتید روان شناسی، ساده ترین طراحی ها را در نرم افزار پیاده سازی کند که بتواند به بهترین شکل ممکن با کاربر ارتباط برقرار نماید تا نه تنها کار با نرم افزار برای کاربر کسالت بار و خسته کننده نباشد، بلکه جذاب و رضایت بخش هم باشد و کاربر بتواند در حداقل زمان ممکن نرم افزار و کلیه اصول آن را بیاموزد و حداکثر استفاده را از امکانات و قابلیت های آن داشته باشد.
کلیه محصوالت ارایه شده از طرف شرکت پژواک دارای DVD های آموزشی، دفترچه های نصب و آموزش، راهنمای گویا و تصویری در درون نرم افزار، صفحات ارتباط با واحد تولید از درون نرم افزار، سایت پشتیبانی، مرکز سرویس و پشتیبانی مستقل؛ شماره های همراه جهت پاسخ گویی و رفع اشکال در ساعات غیر کاری، می باشد. همچنین تیم مهندسی پژواک با بهره گیری از تکنولوژی های روز و استفاده از الگوریتم های هوشمند چنان بستری را فراهم ساخته اند که کاربر بتواند به صورت مستقل و با حداقل نیاز و بدون وابستگی به شرکت تولید کننده و در مکان خود کلیه نیازهای خود را برآورده سازد. بستر اینترنت به کمک کاربر آمده و کاربر می تواند از تمام نقاط کشورمان در مکان خود کد فعال سازی نرم افزار را دریافت کند، در مدت زمان پشتیبانی به صورت رایگان از آخرین نسخه های بروزرسانی نرم افزار استفاده کند و سیستم حسابداری خود را ارتقاء دهد. به راحتی می تواند امکانات جدید و قابلیت های مورد نیاز خود را از درون نرم افزار خریداری کرده و بدون نیاز حضوری و حتی تماس تلفنی از آخرین امکانات تولیدی نرم افزار استفاده کند.
تیم تولید نرم افزار شرکت پژواک با همکاری پیشکسوتان و صاحب نظران در مشاغل و حرفه های گوناگون در تعامل مستمر و تنگاتنگی بوده و تالش می کند تا به طور مستمر نرم افزارهای تخصصی ویژه مشاغل مختلف را ارتقاء بخشیده تا بتواند نرم افزار منحصر به فردی تهیه نماید که کلیه نیازهای تخصصی و عمومی شغل مورد نظر را برآورده سازد و مرتبأ با ارتقا نرم افزار و تولید نسخه های جدید تر از این نرم افزار ها و بارگذاری آنها در سایت شرکت پژواک کلیه کاربران را در سرتاسر ایران در سریع ترین زمان ممکن و ساده ترین روش موجود ارتقا دهد. کلیه کاربران محصوالت پژواک در هر گوشه ی ایران، می توانند با سرعت از آخرین امکانات تولید شده در نرم افزار خود بهره بگیرند روابط عمومی شرکت پژواک کلیه پیشنهادات و ارایه راهکارها را از طرف کاربران دریافت نموده و با انعطاف تمام آن را به تیم تولید شرکت انتقال می دهد که پس از تجمیع و بررسی و پاالیش در پایان هر فصل، مجموعه این پیشنهادات در قالب نسخه جدید در اختیار کلیه کاربران قرار می گیرد. تالش تمام واحدهای مهندسی نرم افزار پژواک ارایه بهترین راهکار مهندسی شده جهت مکانیزه و مدیریت هر چه بهتر واحدهای صنفی می باشد.

آدرس :

خیابان نلسون ماندلا، بالاتر از پل میرداماد ، نبش بن بست آناهیتا، برج آناهیتا، طبقه 8، واحد 801

شماره تلگرام و واتساپ پشتیبانی :

شماره تلگرام و واتساپ مشاوره و فروش :

شماره تلگرام و واتساپ بخش فروش :

شماره تماس پشتیبانی در ساعات غیر اداری: (ساعت 18 الی 22)