دانلود نرم افزار حسابداری پلاک

پلاک نرم افزاری حسابداری ویژه بنگاه های معاملات ملکی می باشد. شما می توانید جهت بررسی امکانات و قابلیت ها، نسخه آزمایشی نرم افزار پلاک را بصورت رایگان دانلود نمایید.
نسخه آزمایشی این نرم افزار تمامی قابلیت های نسخه اصلی نرم افزار پلاک را دارا می باشد و ابزاری کارامد جهت بررسی و آزمایش این نرم افزار می باشد. جهت دانلود رایگان نسخه آزمایشی نرم افزار حسابداری پلاک روی لینک مربوطه کلیک نمایید. همچنین می توانید از طریق لینک های زیر به بخش دانلود نسخه اصلی نرم افزار و دانلود فایل های بروزرسانی مراجعه فرمایید.

 • سوالات متداول درباره نسخه رایگان نرم افزار پلاک
1
مدت زمان مجاز استفاده از نسخه رایگان نرم افزار پلاک چقدر است؟
هزینه آبونمان سالیانه نرم افزار پلاک مبلغی در حدود 20 تا 25 درصد ارزش نرم افزار می باشد که پرداخت این هزینه بصورت اختیاری بوده و کاربر با پرداخت هزینه آبونمان سالیانه ، میتواند از امتیاز بروزرسانی نرم افزار بهره مند گردد. اما درصورتیکه کاربر تمایلی به پرداخت هزینه های سالیانه نداشته باشد، تنها امتیاز بروزرسانی نرم افزار را نخواهد داشت و نرم افزار با آخرین نسخه بروزرسانی شده در دوره گارانتی کار خواهد کرد و کاربر از سایر امتیازات نرم افزار از جمله پشتیبانی های تلفنی همانند قبل برخوردار نخواهد بود.
 
2
کدام قابلیت های نرم افزار پلاک در نسخه آزمایشی فعال است؟
باتوجه به منابع سخت افزاری کمی که نرم افزار پلاک جهت نصب و اجرا نیاز دارد، به کاربران جهت انتخاب یک سیستم مناسب حق انتخاب زیادی می دهد. شما می توانید از یک کامپیوتر خانگی یا یک لپ تاپ معمولی تا یک کامپیوتر بدون کیس (All In One) و یا یک کامپیوتر صنعتی برای کار با نرم افزار پلاک استفاده کنید. نکته قابل توجه در این میان سالم بودن سخت افزارها می باشد که به مراتب از ظرفیت و مدل آنها مهمتر است.
 
3
آیا نسخه رایگان نرم افزار پلاک دارای آموزش و راهنمایی می باشد؟
باتوجه به ارائه نسخه های بروزرسانی نرم افزار پلاک بصورت منظم و در فواصل زمانی معین و جهت جلوگیری از بوجود آمدن مغایرت در فایل های آموزشی و نرم افزار، بهترین روش جهت ایجاد فایل های آموزشی ، روش تولید فایل های آموزشی در درون نرم افزار است. در تولید فایل راهنما برای نرم افزار پلاک نیز از همین روش استفاده شده است. بنحوی که کاربر در هر یک از فرم های نرم افزار پلاک با فشردن کلید F1 میتواند به راهنمای آموزشی مربوط به همان فرم دست یافته و از آن استفاده نماید.
 
نرم افزار اونس

نرم افزار اونس

چرا نرم افزار اونس برای طلافروشان کارآمد است؟

چاپ نام، مدل، وزن و توضیحات بر روی لیبل های دم شیشه ای مخصوص طلا و جواهر، کاربردهای نرم افزار اونس را تشکیل می دهند.
وصل شدن به ترازوهای وزنی جهت ثبت اطلاعات دقیق تر دیگر مزایای نرم افزار اونس را تشکیل میدهد. نرم افزار اونس با طراحی فرم های ساده و قابل فهم، ثبت تمامي اطلاعات تخصصي طلا و جواهر را بسیار آسان و امکان پذیر میکند. امکان تعریف انواع طرف حساب تجاری مانند: بنکداران، همکاران و مشتریان و تسویه حساب های ریالی و طلایی و تبدیل مانده حسابهای طلایی و ریالی به یکدیگر، دیگر ویژگی و قابلیت نرم افزار اونس است.

 • دارای ماشین حساب تخصصی صنف طلا و جواهر به منظور محاسبات روزانه قیمت طلا و جواهر
 • امكان كار با صفحه كليدهاي مخصوص،كالر آيدي، سيستم هاي لمسي و نمايشگر دوم
 • امکان تنظيم اعتبار ريالي و اعتبار طلايي اشخاص در گروه هاي همکاران و بنکداران
 • تبديل وزن بر اساس 15 واحد رايج وزني در طلا فروشی ها
نرم افزار پدال

نرم افزار پدال

روی نرم افزار پدال چقدر میتوان حساب کرد؟

نرم افزار پدال، نرم افزار حسابداری ویژه صنف اتوگالری (نمایشگاه اتومبیل) است. دقتی که نرم افزار پدال در انجام کارهای حسابداری شما دارد برای شما شرایط مدیریت بهتری را فراهم می سازد.
این نرم افزار به‌طور کلی دارای امکانات نظیر ثبت اطلاعات کامل خودرو، صدور و چاپ فاکتور حق کمیسیون برای طرفین معامله، ثبت و چاپ قولنامه‌های خودرو، فروش اقساطی خودرو، ثبت سود و زیان و هزینه ها و درآمدهای اتوگالری، ایجاد فایل مالیات بر ارزش‌افزوده، محاسبه خودکار مالیات بر ارزش‌افزوده، ایجاد و بستن سال مالی است.

 • تعریف مشاورین نمایشگاه و انجام خودکار کمیسیونهای دریافتی مربوط به آنها.
 • ثبت تقاضاهای جدید و تطبیق آنها با مواردی که در آینده به شما سپرده شده است.
 • سیستم حقوق و دستمزد ویژه کارمندان نمایشگاه.
 • سیستم ارسال پیامک به منظور ارتباط هرچه بیشتر با مشتریان.
نرم افزار پلاک

نرم افزار پلاک

چه ویژگی هایی نرم افزار پلاک را مناسب مشاوران املاک کرده است؟

محاسبه پله کانی حق کمسیون آژانس املاک بر اساس مصوبه اتحادیه، یکی از این مزایاست که نرم افزار پلاک را مناسب ترین نرم افزار مشاور املاک کرده است. امکان دیگر پلاک پرداخت پورسانت به مشاوران بر اساس درصد خودشان میباشد. همچنین شما می‌توانید به مشاوران بر اساس راحتی و سختی و ارزش معامله پورسانت پرداخت کنید.
تعیین درصد طرفین معامله از حق السهم آژانس املاک و نحوه پرداخت آن مانند: نقدی، چک، کارتخوان، حواله بانکی، اعتباری و یا تخفیف . امکان تهیه گزارشات کل، معین و تفصیلی مخصوص اشخاص طرف حساب همه و همه امتیازات و ویژگی های منحصربفرد نرم افزار پلاک نسبت به سایر نرم افزارهاست.

 • دارای نسخه تحت شبکه مخصوص مشتریانی که بیش از یک کامپیوتر دارند
 • امکان ثبت ملک با جزئیات کامل بهمراه پیوست کردن عکس، فیلم و تصویر مدارک مربوط به آن
 • امکان ثبت تقاضای ملک و تطابق با املاک ثبت شده در سیستم
 • امکان ضمیمه کردن تصویر مدارک و عکس اتومبیل ها در هنگام ثبت اطلاعات آنها
نرم افزار پردیس

نرم افزار پردیس

نرم افزار پردیس در مدیریت تالار پذیرایی چه کمکی می کند؟

پردیس میتواند قرارداد انواع مراسم را با بندهای دلخواه شما طراحی کند. مدیریت ارتباط با مشتری دارد که به شما در پیگیری های بعدی مشتریان کمک می کند.
اگر دوست دارید حسابداری سفارشات بیرونبر خود را ثبت و نگهداری کنید، این کار را از پردیس بخواهید تا برایتان انجام دهد. اگر مشتریان شما مطمئن نیستند کدام منو و چطور مراسمی می‌خواهند! با تعیین الگوهای متنوع در پردیس، آنها را راهنمایی کنید. شما حتی می‌توانید حقوق کارمندان روزمزد خود را با پردیس محاسبه و به ایشان پرداخت نمایید.

 • امکان مدیریت ارتباط با مشتریان از لحظه اول تا نهایی شدن قرارداد و عملیات انبار مبتنی بر مراسم
 • تقویم قدرتمند با امکان تعیین روزهای خاص و جهت اجرای مراسم در آنها
 • ارائه گزارش تهیه کالا مورد نیاز مراسم بصورت تفکیکی ویژه مسئول خرید، مسئول انبار و آشپزخانه
 • پنل ارسال اس ام اس و ارسال پیام های تبریک مناسبتی بصورت خودکار
نرم افزار پرنس

نرم افزار پرنس

چه فروشگاه‌هایی از نرم افزار حسابداری پرنس استفاده می‌کنند؟

با استفاده از نرم افزار پرنس دنیایی قابلیت در اختیار خواهید داشت. هایپرمارکت ها و فروشگاه ها میتوانند عملیات انبار، چندبارکدی و فاکتور سریع آن را مورد استفاده قرار دهند. همچنین کارگاه های تولیدی میتوانند ویژگی تولید بهمراه حقوق و دستمزد را مورد استفاده قرار دهند.
اگر شغل شما پوشاک و یا کیف و کفش است، حتما قابلیت خصوصیت کالا برای کسب و کار شما مناسب است. اگر هم قنادی و یا فروشگاه پروتئینی دارید و با بارکدهای وزنی سر و کار دارید، قابلیت اتصال به ترازوهای هوشمند همان چیزیست که بدنبالش هستید!

 • امکان پیاده سازی سیستم مرکز و شعبه و ارتباط بین نقاط جغرافیایی در فواصل دور و شهرهای مختلف.
 • قابلیت مشارکت در فروش مخصوص برندها و مراکز تجاری بزرگ به منظور اختصاص سهمی از فروش به صاحب برند یا مالک
 • داشبورد مدیریتی با امکان ارسال جزئی ترین گزارشات فعالیت نرم افزار بصورت آنلاین در اینترنت
 • امکان اجرای نرم افزار بصورت سرور و کلاینت جهت اجرا در چند کامپیوتر به منظور استفاده توسط چند کاربر
پوشاک

نرم افزار زعفران

نرم افزار زعفران مناسب چه مشاغلی است؟

باتوجه به امکانات کامل حسابداری ، انبار گردانی و اتوماسیون که در نرم افزار زعفران وجود دارد، پاسخگوی تمام نیازهای رستوران ها، فست فودها و کافی شاپ ها است. همینطور بعلت داشتن قابلیت نصب بر روی تبلت و ثبت سفارش، مشتریانی که قصد دارند از طریق تبلت سفارش خود را ثبت کنند، مانند سفره خانه سنتی، کافه ها، سالن های غذاخوری و.. میتوانند نرم افزار زعفران را انتخاب کنند. همچنین بعلت قیمت مناسب نرم افزار به نسبت امکانات فراوان آن و عدم اجباری بودن پرداخت هزینه های سالیانه، برای مشاغلی نظیر آبمیوه بستنی فروشی ها، بیرونبرها و ساندویچی ها میتواند انتخاب مناسبی باشد.

 • داراي نسخه هاي کلاینت و سرور جهت نصب در چند کامپیوتر و استفاده همزمان چند کاربر از نرم افزار
 • امكان كار با صفحه كليدهاي مخصوص،كالر آيدي، سيستم هاي لمسي و نمايشگر دوم
 • امكان چاپ فاكتورهاي فروش در اندازه هاي مختلف و مخصوص هر نوع چاپگر شامل مدل های حرارتی، لیبل، لیزری و..
 • دارای داشبورد مدیریتی جهت دریافت گزارشات آنلاین و پنل SMS جهت ارسال گزارش بوسیله سیستم پیامک

پشتیبانی

یکی از نکات مهم و اساسی که شرکت های تولید کننده نرم افزار را متمایز و منحصر می سازند، تنوع و سهولت روش های ارائه خدمات پشتیبانی آنهاست. جهت بهره مندی از خدمات پس از فروش شما می توانید با مرکز سرویس ما تماس حاصل نمایید. همچنین در صورت دسترسی به اینترنت می توانید سیستم ارسال تیکت قدرتمند موجود در سایت و یا از نرم افزارهای پشتیبانی آنلاین و همینطور ارسال پیام بوسیله نرم افزارهای شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام را مورد استفاده قرار دهید.

سازگاری

مهم ترین اصولی که در پژواک کامپیوتر جهت تولید نرم افزارها مدنظر قرار گرفته است، مطابقت و سازگاری انواع نرم افزارها با سخت افزارهای استاندارد موجود در بازار میباشد.

به نحوی که مشتریان ما جهت استفاده از نرم افزارها محبور به خرید و تهیه مجدد سخت افزارهای نظیر چاپگرهای حرارتی و لیبل، دستگاه های ترازوهای هوشمند و غیره نباشند و قادر باشید همان سخت افزارهای موجود خود را مورد استفاده قرار دهند.

بروزرسانی

پیاده‌سازی درخواست‌ها و انتظارات مشتریان در نسخه‌های آپدیت نرم افزار، اصولی‌ترین راه‌های جلب رضایتمندی و تامین نیازهای مشتریان محسوب می‌شود.
ما ضمن اعتقاد به آن همواره سعی نموده‌ایم نسخه‌های نرم افزار را بصورت منظم منتشر کرده و به مشتریان خود ارائه کنیم. جهت اطلاع و بهره‌مندی از آخرین نسخه‌های نرم افزار صفحه اختصاصی بروزرسانی‌ها اقدام کنید یا با عضویت در کانال مشتریان نرم افزار خود را آپدیت کنید.