separator-pejvak-computer

دانلود نسخه آزمایشی نرم افزار اونس

اونس نرم افزاری حسابداری جهت مدیریت طلافروشی می باشد. شما می توانید جهت بررسی امکانات و قابلیت ها، نسخه آزمایشی نرم افزار اونس را بصورت رایگان دانلود نمایید.

نسخه آزمایشی این نرم افزار بسیاری از قابلیت های نسخه اصلی نرم افزار اونس را دارا می باشد و ابزاری کارامد جهت بررسی و آزمایش این نرم افزار می باشد. جهت دانلود رایگان نسخه آزمایشی نرم افزار طلافروشی اونس روی لینک مربوطه کلیک نمایید. همچنین می توانید از طریق لینک های زیر به بخش دانلود نسخه اصلی نرم افزار و دانلود فایل های بروزرسانی مراجعه فرمایید.

دانلود dvd1 نرم افزار اونس

لطفا برای دانلود کلیک کنید

دانلود dvd2 نرم افزار اونس

لطفا برای دانلود کلیک کنید

بروزرسانی نرم افزار اونس

لطفا برای دانلود کلیک کنید

دانلود نسخه اصلی نرم افزار اونس

لطفا برای دانلود کلیک کنیدسوالات مرتبط با نسخه آزمایشی نرم افزار اونس

مدت زمان مجاز استفاده از نسخه رایگان نرم افزار اونس چقدر است؟

هزینه آبونمان سالیانه نرم افزار اونس مبلغ 1,000,000 ریال می باشد که پرداخت این هزینه بصورت اختیاری بوده و کاربر با پرداخت هزینه آبونمان سالیانه ، میتواند از امتیاز بروزرسانی نرم افزار بهره مند گردد. اما درصورتیکه کاربر تمایلی به پرداخت هزینه های سالیانه نداشته باشد، تنها امتیاز بروزرسانی نرم افزار را نخواهد داشت و نرم افزار با آخرین نسخه بروزرسانی شده در دوره گارانتی کار خواهد کرد و کاربر از سایر امتیازات نرم افزار ازجمله پشتیبانی های تلفنی همانند قبل برخوردار خواهد بود.

کدام قابلیت های نرم افزار اونس در نسخه آزمایشی فعال است؟

باتوجه به منابع سخت افزاری کمی که نرم افزار اونس جهت نصب و اجرا نیاز دارد، به کاربران جهت انتخاب یک سیستم مناسب حق انتخاب زیادی می دهد. شما می توانید از یک کامپیوتر خانگی یا یک لپ تاپ معمولی تا یک کامپیوتر بدون کیس (All In One) و یا یک کامپیوتر صنعتی برای کار با نرم افزار اونس استفاده کنید. نکته قابل توجه در این میان سالم بودن سخت افزارها می باشد که به مراتب از ظرفیت و مدل آنها مهمتر است.

آیا نسخه رایگان نرم افزار اونس دارای آموزش و راهنمایی می باشد؟

باتوجه به ارائه نسخه های بروزرسانی نرم افزار اونس بصورت منظم و در فواصل زمانی معین و جهت جلوگیری از بوجود آمدن مغایرت در فایل های آموزشی و نرم افزار، بهترین روش جهت ایجاد فایل های آموزشی ، روش تولید فایل های آموزشی در درون نرم افزار است. در تولید فایل راهنما برای نرم افزار اونس نیز از همین روش استفاده شده است. بنحوی که کاربر در هر یک از فرم های نرم افزار اونس با فشردن کلید F1 میتواند به راهنمای آموزشی مربوط به همان فرم دست یافته و از آن استفاده نماید.